Staff

Management

Mr. drs. T.F.M. (Theo) Hooghiemstra

Mr. drs. T.F.M. (Theo) Hooghiemstra

Secretary-General

Phone: 070 - 340 5060. Email: mail@rvens.nl

Advisory board

Mw. Dr. M.J.M. (Marjolijn) Blom

Mw. Dr. M.J.M. (Marjolijn) Blom

Senior advisor

Phone: 06 - 2119 5069. Email: mj.blom@rvens.nl
Mw. dr. A.M. (Albertine) van Diepen

Mw. dr. A.M. (Albertine) van Diepen

Senior advisor

Phone: 06 - 3169 8595. Email: am.v.diepen@rvens.nl
Mw. dr. I. (Ingrid) Doorten

Mw. dr. I. (Ingrid) Doorten

Senior advisor

Phone: 06 - 1179 7044 . Email: i.doorten@rvens.nl
Drs. B.J.C. (Bart) van de Gevel

Drs. B.J.C. (Bart) van de Gevel

Senior advisor

Phone: 06 - 1417 9322. Email: bj.vd.gevel@rvens.nl
Mw. dr. M. (Marieke) ten Have

Mw. dr. M. (Marieke) ten Have

Senior advisor CEG

Phone: 06 - 1179 7047. Email: m.t.have@rvens.nl
Mw. drs. A. (Annet) den Hoed

Mw. drs. A. (Annet) den Hoed

Senior advisor

Phone: 06 - 1503 5283. Email: a.d.hoed@rvens.nl
Mw. mr. M.W. (Marina) de Lint

Mw. mr. M.W. (Marina) de Lint

Senior advisor

Phone: 06 - 1179 7046. Email: m.delint@rvens.nl
Dr. W.J. (Willem-Jan) Meerding

Dr. W.J. (Willem-Jan) Meerding

Senior advisor

Phone: 06 - 5074 5594. Email: wj.meerding@rvens.nl

L. (Leo) Ottes, arts

Senior advisor

Phone: 06 - 1179 7048 . Email: l.ottes@rvens.nl
Mw. dr. D. (Dieneke) de Ruiter

Mw. dr. D. (Dieneke) de Ruiter

Senior advisor

Phone: 06 - 3169 8596 . Email: d.d.ruiter@rvens.nl
Drs. F.J. (Flip) van Sloten

Drs. F.J. (Flip) van Sloten

Senior advisor

Phone: 06 - 1179 7052 . Email: fj.v.sloten@rvens.nl
Mw. dr. A.J. (Alies) Struijs

Mw. dr. A.J. (Alies) Struijs

Senior advisor

Phone: 06 - 1179 7053. Email: a.struijs@rvens.nl
Mw. drs. N.P.C.A. (Neeltje) Vermunt, arts

Mw. drs. N.P.C.A. (Neeltje) Vermunt, arts

Senior advisor

Phone: 06 - 1179 7054 . Email: np.vermunt@rvens.nl
Mw. A. (Ayeh) Zarrinkhameh, MSc

Mw. A. (Ayeh) Zarrinkhameh, MSc

Senior Advisor

Phone: 06 - 4683 5942. Email: a.zarrinkhameh@rvens.nl
J. (Jasper) Zuure MSc

J. (Jasper) Zuure MSc

Senior Advisor

Phone: 06 - 3169 5091. Email: j.zuure@rvens.nl

Mw. drs. S.S. (Sasvita) Baldewsing

Advisor

Phone: 06 - 1179 7040 . Email: ss.baldewsing@rvens.nl
E.J.J. (Evert) Schot MSc

E.J.J. (Evert) Schot MSc

Advisor

Phone: 06 - 15030548 . Email: ej.schot@rvens.nl
Mw. W. (Willemijn) van der Zwaard MA

Mw. W. (Willemijn) van der Zwaard MA

Advisor

Phone: 06 - 5082 7231 . Email: w.vd.zwaard@rvens.nl

Staff Bureau

Mw. M.A.M. (Meriam) Broomans-Harreveld

Mw. M.A.M. (Meriam) Broomans-Harreveld

Project assistance

Phone: 06 - 1582 2762. Email: ma.broomans@rvens.nl
Mw. N. (Nathalie) Buijs

Mw. N. (Nathalie) Buijs

Project assistance

Phone: 06 - 1179 7042 . Email: nl.buijs@rvens.nl
Mw. A. (Angelique) Dees

Mw. A. (Angelique) Dees

Project assistance

Phone: 06 - 1179 7041 . Email: aj.dees@rvens.nl
Mw. G. (Gill) Evers-Canter Visscher

Mw. G. (Gill) Evers-Canter Visscher

Executive secretary

Phone: 06 - 1186 9790. Email: gn.cantervisscher@rvens.nl
Mw. R. (Rachel) Kraaijenbrink-Roelofsen

Mw. R. (Rachel) Kraaijenbrink-Roelofsen

Webmaster/Information professional

Phone: 070 - 340 5060. Email: r.kraaijenbrink1@rvens.nl
Mw. V. (Vijianthie) Pahladsingh-Jewlal

Mw. V. (Vijianthie) Pahladsingh-Jewlal

Executive secretary

Phone: 06 - 1503 5193 . Email: v.pahladsingh@rvens.nl
Mw. I.A. (Ilona) de Prieelle

Mw. I.A. (Ilona) de Prieelle

Project assistance

Phone: 06 - 1179 7049 . Email: i.deprieelle@rvens.nl
Mw. B.M. (Brigitte) Righarts

Mw. B.M. (Brigitte) Righarts

Executive secretary

Phone: 070 - 340 5060. Email: bm.righarts@rvens.nl
Mw. L. (Louise) Romein-Hoek

Mw. L. (Louise) Romein-Hoek

Project assistance

Phone: 06 - 1179 7051 . Email: l.romein@rvens.nl
Mw. I.W. (Ireen) Verdegaal

Mw. I.W. (Ireen) Verdegaal

Project assistance

Phone: 06 - 3163 8399 . Email: iw.verdegaal@rvens.nl
Mw. P.J. (Petra) de Zwart

Mw. P.J. (Petra) de Zwart

Management consultant

Phone: 06 - 1179 7055. Email: p.dezwart@rvens.nl
Recente tweets Uitklappen Inklappen
@Stichting_MB 2 Feb
MBM 2016; Pauline Meurs, voorzitter @raadRVS, en Frida van den Maagdenberg, RvB @AMC_NL eerste sprekers 6 april! #medicalbusiness #MBM
@raadRVS 1 Feb
Tien jaar zorgstelsel: klaar voor de toekomst?: raadrvs.nl/agenda/item/ti…